KONST / Litografier / Färglitografi 13835574
nr 1383 5574
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, daterad 2016. Motivet: 46x70, yttermått inklusive ram: 57x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:39:45
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr